O nas

Stomatologia
bez bólu
i stresu

bezstresowe i bezbolesne leczenie

idealDENT to klinika zapewniająca pacjentom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Podstawą dla nas jest troska o pacjenta i zapewnienie mu jak najlepszej obsługi. Oferujemy kompleksowe leczenie, przy zastosowaniu najlepszych materiałów i najnowocześniejszych sprzętów. Posiadamy wykwalifikowany zespół lekarzy, który stale podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Zapewniamy miłą atmosferę oraz bezstresowe i bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

 

Oferujemy szeroki zakres
usług stomatologicznych.
Serdecznie zapraszamy!
Sedacja wziewna
Master flux
Znieczulenie komputerowe
QuickSleeper
Skaner
wewnątrzustny
https://idealdent.pl/wp-content/uploads/2020/08/STOMATOLOGII-LOGO-2020-200.png
PONADPRZECIĘTNE STANDARDY ZACHOWANIA STERYLNOŚCI
MATERIAŁY I SPRZĘT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
WYSOCE WYKWALIFIKOWANA
KADRA LEKARSKA
W klinice przyjmują lekarze będący ekspertami w wielu różnych specjalnościach stomatologii
i podnoszący swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach oraz kursach.
JOLANTA UTKO LEKARKA DENTYSTKA
JOLANTA UTKO
IMPLANTOLOGIA, PROTETYKA, CHIRURGIA

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doktor specjalizuje się w leczeniu implanto-protetycznym, chirurgią oraz stomatologią estetyczną. Swoją wiedzę stale poszerza na licznych specjalistycznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach w kraju oraz za granicą. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie m.in. skaner wewnątrzustny, cyfrowe planowanie prac protetycznych, aby uzyskać jak największą precyzję, estetykę oraz długi czas użytkowania prac protetycznych. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych, indywidualnych planów leczenia, uwzględniających wszystkie etapy leczenia u danego pacjenta. W rozmowach z pacjentami stara się zrozumieć potrzeby pacjentów i ustalać plan, który będzie je zaspokajał. Największą satysfakcję daje jej uśmiech pacjenta i poczucie dobrze wykonanego zadania.

EMILIA MILCZAREK LEKARKA DENTYSTKA
EMILIA MILCZAREK
PERIODONTOLOGIA

Lekarz dentysta,  absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister zdrowia publicznego, licencjat techniki dentystyczne. Ukończyła specjalizację z periodontologii i chorób błon śluzowych w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii w Warszawie. Od początku swojej stomatologicznej przygody szczególnie zainteresowana periodontologią oraz protetyką stomatologiczną i nowymi technologiami (szczególnie systemem CEREC i CAD/CAM). Na etapie studiów zainteresowania pogłębiała biorąc udział w projektach badawczych i aktywnie pracując w kołach naukowych protetyki i chirurgii stomatologicznej. Mając na celu dobro Pacjenta, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i poszerza wiedzę. Uczestniczy w kursach i szkoleniach zawodowych. Zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii śluzówkowo- dziąsłowej. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.
Połączenie wiedzy z zakresu różnych dziedzin daje możliwość szerszego spojrzenia i kompleksowego leczenia złożonych problemów stomatologicznych. Największą przyjemność sprawia jej przywracanie chęci do szerokiego i pozbawionego kompleksów uśmiechu u Pacjentów.

SVETLANA STARINOVICH
ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Doktor Svetlana specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej. W pracy ceni sobie precyzję i dokładność. Zdobyte wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i zagranicą oraz liczne kursy pozwoliły na wyspecjalizowanie się w wąskiej dziedzinie stomatologii – endodoncji mikroskopowej. Pod mikroskopem przeprowadza skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia endodontycznego, usuwa złamane instrumenty z kanałów oraz przeprowadza mikrorekonstrukcje zębów w przypadkach ich perforacji.

EDYTA MORO LEKARKA DENTYSTKA
EDYTA MORO
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny. Doświadczenie zawodowe zdobywała na przestrzeni 18 lat, pracując w Polsce oraz za granicą, w międzynarodowym zespole. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej.

Jej pasją jest praca z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi, którym dodaje otuchy i pomaga przezwyciężyć nawet największy strach. Uśmiech małego pacjenta sprawia jej największą przyjemność.

KAMIL BILICKI
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
W czasie studiów był członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, brał udział w konferencjach naukowych aktywnie rozszerzając wiedzę z różnych dziedzin stomatologii.
Od czasu rozpoczęcia pracy zawodowej rozwija swoje umiejętności w kierunku endodoncji, protetyki i stomatologii zachowawczej.
W ostatnich latach brał udział w licznych kursach doskonalących techniki wykonywania i projektowania prac protetycznych w technologii CAD/CAM. W dalszym ciągu doskonali swoją wiedzę, aby świadczone przez niego usługi były na jak najwyższym poziomie.   Rozwój zawodowy wiąże z endodoncją mikroskopową, estetyczną stomatologią zachowawczą, protetyką projektowaną cyfrowo, z uwzględnieniem okluzji i funkcjonalności.
W czasie wizyt dr nieustanne dąży do perfekcji, dbając przy tym o jak największy komfort pacjenta. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta, tak aby móc zaproponować jak najlepszą opcję leczenia.

TOMASZ KONOŃCZUK LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
DAMIAN DOBECKI
ORTODONCJA, STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Leczenie ortodontyczne i zachowawcze pacjentów dorosłych.

idealdent
KAROLINA SZOR
TECHNIK ELEKTRORADIOLOG
Idealdent
LIDIA GROCHOWSKA-SZYMAŃSKA
TECHNIK ELEKTRORADIOLOG
DARIA KOBUS ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
DARIA KOBUS
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej dla asystentek stomatologicznych. W klinice pełni funkcję asystentki oraz kierownika zespołu pomocniczego. Specjalizuje się w profesjonalnej asyście protetycznej oraz ortodontycznej. Obecnie kształci się dodatkowo na kierunku technik dentystyczny. Swoje kwalifikacje zawodowe doskonali biorąc udział w kursach m.in. z asystowania przy zabiegach implantologicznych. W pracy odznacza się życzliwością i otwartością.

LUCYNA WESOŁOWSKA HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
LUCYNA WESOŁOWSKA
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej o kierunku higienistka stomatologiczna oraz Policealnego Studium Zawodowego o kierunku promocja zdrowia z dietoprofilaktyką. W klinice pracuje jako asystentka oraz higienistka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach chirurgicznych, implantologicznych oraz przy endodoncji mikroskopowej. Uczestniczyła w wielu kursach m.in. : profesjonalnej higieny pacjenta, protokołu Guided Biofilm Therapy (GBT), periodontologii dla higienistek, wybielania oraz ortodoncji. Ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem, w którym stara się jak najlepiej edukować w zakresie higieny jamy ustnej.

WIOLETA WŁODARCZYK HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
WIOLETA WŁODARCZYK
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Ukończyła Policealną Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje zawodowe doskonali biorąc udział w kursach z profesjonalnej higienizacji- piaskowania, skalingu, lakowania, fluoryzacji oraz wybielania zębów. Pracuje według najnowszych wytycznych, zgodnych z protokołem GBT. W pracy z pacjentami stawia sobie za cel dokładność oraz profesjonalizm.

IdealDent
PAULINA PRZYBYSZ
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
IdealDent
ILONA WALESIAK
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
IdealDent
MAGDALENA TUSZYŃSKA
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
Idealdent
ANNA MOŚCICKA
REJESTRATORKA MEDYCZNA

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. W klinice Idealdent pracuje na stanowisku rejestratorka medyczna. Chętnie doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w kursach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta. Posiada szerokie doświadczenie w pracy zespołowej. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą.