O nas

Stomatologia
bez bólu
i stresu

bezstresowe i bezbolesne leczenie

idealDENT to klinika zapewniająca pacjentom leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie. Podstawą dla nas jest troska o pacjenta i zapewnienie mu jak najlepszej obsługi. Oferujemy kompleksowe leczenie, przy zastosowaniu najlepszych materiałów i najnowocześniejszych sprzętów. Posiadamy wykwalifikowany zespół lekarzy, który stale podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Zapewniamy miłą atmosferę oraz bezstresowe i bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Wielką wagę przykładamy też do opieki stomatologicznej dzieci.

Środki bezpieczeństwa i dodatkowe procedury

Oferujemy szeroki zakres
usług stomatologicznych.
Serdecznie zapraszamy!
Sedacja wziewna
Master flux
Znieczulenie komputerowe
QuickSleeper
Skaner
wewnątrzustny
https://idealdent.pl/wp-content/uploads/2020/08/STOMATOLOGII-LOGO-2020-200.png
PONADPRZECIĘTNE STANDARDY ZACHOWANIA STERYLNOŚCI
MATERIAŁY I SPRZĘT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
WYSOCE WYKWALIFIKOWANA
KADRA LEKARSKA
W klinice przyjmują lekarze będący ekspertami w wielu różnych specjalnościach stomatologii
i podnoszący swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach oraz kursach.
JOLANTA UTKO LEKARKA DENTYSTKA
JOLANTA UTKO
PROTETYKA, STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Od początku swojej pracy zawodowej szczególnie interesuje się leczeniem protetycznym, leczeniem implanto-protetycznym oraz stomatologią minimalnie inwazyjną. Swoją wiedzę stale poszerza na licznych specjalistycznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach w kraju oraz za granicą. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie m.in. skaner wewnątrzustny, cyfrowe planowanie prac protetycznych, aby uzyskać jak największą precyzję, estetykę oraz długi czas użytkowania prac protetycznych. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych, indywidualnych planów leczenia, uwzględniających wszystkie etapy leczenia u danego pacjenta. W rozmowach z pacjentami stara się zrozumieć potrzeby pacjentów i ustalać plan, który będzie je zaspokajał. Największą satysfakcję daje jej uśmiech pacjenta i poczucie dobrze wykonanego zadania.

EMILIA MILCZAREK LEKARKA DENTYSTKA
MARTA NOWAK
ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Doktor Marta od wielu lat specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej. Studia medyczne ukończyła na Oddziale Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Pasjonuje się stomatologią od dziecka. W pracy ceni sobie precyzję i dokładność. Zdobyte wieloletnie doświadczenie zawodowe w kraju i zagranicą oraz rozliczne kursy pozwoliły na wyspecjalizowanie się w wąskiej dziedzinie stomatologii – endodoncji mikroskopowej. Pod mikroskopem przeprowadza skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia endodontycznego, usuwa złamane instrumenty z kanałów oraz przeprowadza mikrorekonstrukcje zębów w przypadkach ich perforacji.

Doktor jest również specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Swoją przygodę z tą dziedziną rozpoczęła kilkanaście lat temu w Wielkiej Brytanii. Doktor stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w rozlicznych kongresach oraz szkoleniach na całym świecie.
Dzięki zamiłowaniu do zabiegów z medycyny estetycznej i wieloletniemu doświadczeniu potrafi dopasować plan leczenia do każdego pacjenta. Ulubionym zabiegiem Doktor dającym spektakularne efekty, jest zabieg liftingu twarzy na niciach hialuronowych.

Dr Marta to osoba pełna empatii i poczucia humoru, dzięki czemu, nawet najbardziej skomplikowane leczenie staje się przyjemnością.

idealdent
EWA WROCHNA
IMPLANTOLOGIA, CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Specjalizacja odbyta w formie rezydentury, zakończona Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z uzyskaniem tytułu lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej uznawanej w Unii Europejskiej. Pracownik Oddziału Chirurgii Szczękowo – Twarzowej i Poradni Chirurgii Stomatologicznej od 2010 roku, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestniczk licznych kongresów i kursów polskich oraz zagranicznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii estetycznej, członek OSIS-Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej; PTCHJUiCHSZ-TW-Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii; PTS-Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jest współautorem kilku publikacji naukowych. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim implantologią, ekstrakcjami zębów oraz zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej i periodontologii.

MARCIN RUTKOWSKI LEKARZ DENTYSTA
MARCIN RUTKOWSKI
IMPLANTOLOGIA, CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

W 2009 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym, a następnie uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, w kraju i za granicą. Odbył wiele szkoleń z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej oraz periodontologii. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze i najskuteczniejsze dostępne metody lecznicze m.in. wykorzystując technologie cyfrowego ustalania pozycji implantów, które dają najlepsze rezultaty kliniczne. Jego priorytetem jest zapewnienie sprawnego, bezstresowego leczenia na najwyższym poziomie. Od lat wykorzystuje najlepsze systemy implantologiczne- Straumann, Bego, ICX, 3i.

WIESŁAW NOWAK
IMPLANTOLOGIA

Implantolog

EDYTA MORO LEKARKA DENTYSTKA
EDYTA MORO
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny. Doświadczenie zawodowe zdobywała na przestrzeni 18 lat, pracując w Polsce oraz za granicą, w międzynarodowym zespole. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej oraz stomatologii zachowawczej.

Jej pasją jest praca z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi, którym dodaje otuchy i pomaga przezwyciężyć nawet największy strach. Uśmiech małego pacjenta sprawia jej największą przyjemność.

EMILIA MILCZAREK LEKARKA DENTYSTKA
EMILIA MILCZAREK
PERIODONTOLOGIA

Lekarz dentysta, magister zdrowia publicznego, licencjat techniki dentystyczne. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej stomatologicznej przygody szczególnie zainteresowana periodontologią oraz protetyką stomatologiczną i nowymi technologiami (szczególnie systemem CEREC i CAD/CAM). Na etapie studiów zainteresowania pogłębiała biorąc udział w projektach badawczych i aktywnie pracując w kołach naukowych protetyki i chirurgii stomatologicznej. Mając na celu dobro Pacjenta, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i poszerza wiedzę. Uczestniczy w kursach i szkoleniach zawodowych. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z periodontologii w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii w Warszawie. Zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii śluzówkowo- dziąsłowej. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.
Połączenie wiedzy z zakresu różnych dziedzin daje możliwość szerszego spojrzenia i kompleksowego leczenia złożonych problemów stomatologicznych. Największą przyjemność sprawia jej przywracanie chęci do szerokiego i pozbawionego kompleksów uśmiechu u Pacjentów.

DOMINIKA ZAWADKA LEKARKA DENTYSTKA
DOMINIKA ZAWADKA
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, staż podyplomowy odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON. W klinice Idealdent przeprowadza zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej.  Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności, pracując klinicznie pod okiem doświadczonych specjalistów, a także uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

MARCIN RUTKOWSKI LEKARZ DENTYSTA
KAMIL BILICKI
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
W czasie studiów był członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, brał udział w konferencjach naukowych aktywnie rozszerzając wiedzę z różnych dziedzin stomatologii.
Od czasu rozpoczęcia pracy zawodowej rozwija swoje umiejętności w kierunku endodoncji, protetyki i stomatologii zachowawczej.
W ostatnich latach brał udział w licznych kursach doskonalących techniki wykonywania i projektowania prac protetycznych w technologii CAD/CAM. W dalszym ciągu doskonali swoją wiedzę, aby świadczone przez niego usługi były na jak najwyższym poziomie.   Rozwój zawodowy wiąże z endodoncją mikroskopową, estetyczną stomatologią zachowawczą, protetyką projektowaną cyfrowo, z uwzględnieniem okluzji i funkcjonalności.
W czasie wizyt dr nieustanne dąży do perfekcji, dbając przy tym o jak największy komfort pacjenta. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta, tak aby móc zaproponować jak najlepszą opcję leczenia.

TOMASZ KONOŃCZUK LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
DAMIAN DOBECKI
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Leczenie zachowawcze pacjentów dorosłych.

Tomasz Konończuk lekarz medycyny estetycznej
TOMASZ KONOŃCZUK
MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dr n. med. Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W 2019 roku obronił pracę doktorską. Jest współzałożycielem i dyrektorem medycznym Twojej Kliniki oraz założycielem oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej “POLME”. Prowadzi szkolenia z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.
Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging w Polsce oraz za granicą. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową.
Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

DARIA KOBUS ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
DARIA KOBUS
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej dla asystentek stomatologicznych. W klinice pełni funkcję asystentki oraz kierownika zespołu pomocniczego. Specjalizuje się w profesjonalnej asyście protetycznej oraz ortodontycznej. Obecnie kształci się dodatkowo na kierunku technik dentystyczny. Swoje kwalifikacje zawodowe doskonali biorąc udział w kursach m.in. z asystowania przy zabiegach implantologicznych. W pracy odznacza się życzliwością i otwartością.

LUCYNA WESOŁOWSKA HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
LUCYNA WESOŁOWSKA
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej o kierunku higienistka stomatologiczna oraz Policealnego Studium Zawodowego o kierunku promocja zdrowia z dietoprofilaktyką. W klinice pracuje jako asystentka oraz higienistka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach chirurgicznych, implantologicznych oraz przy endodoncji mikroskopowej. Uczestniczyła w wielu kursach m.in. : profesjonalnej higieny pacjenta, protokołu Guided Biofilm Therapy (GBT), periodontologii dla higienistek, wybielania oraz ortodoncji. Ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentem, w którym stara się jak najlepiej edukować w zakresie higieny jamy ustnej.

idealdent
NATALIA NAPIÓRKOWSKA
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
WIOLETA WŁODARCZYK HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
WIOLETA WŁODARCZYK
HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Ukończyła Policealną Warszawską Szkołę Medyczną na kierunku higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna. Swoje kwalifikacje zawodowe doskonali biorąc udział w kursach z profesjonalnej higienizacji- piaskowania, skalingu, lakowania, fluoryzacji oraz wybielania zębów. Pracuje według najnowszych wytycznych, zgodnych z protokołem GBT. W pracy z pacjentami stawia sobie za cel dokładność oraz profesjonalizm.

IdealDent
MAGDALENA TUSZYŃSKA
ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
Idealdent
ANNA MOŚCICKA
REJESTRATORKA MEDYCZNA

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. W klinice Idealdent pracuje na stanowisku rejestratorka medyczna. Chętnie doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w kursach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta. Posiada szerokie doświadczenie w pracy zespołowej. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą.

idealdent
NINA WYKOWSKA
REJESTRATORKA MEDYCZNA

Ukończyła Szkołę Wyższą TWP w Warszawie, kierunek Administracja. Poprzez osobiste zaangażowanie stara się jak najlepiej wyjść naprzeciw potrzebom Pacjenta. W pracy najbardziej ceni sobie miłą atmosferę oraz współpracę zespołową. Zawsze chętnie służy pomocą.